У Золочівському районі попрощалися з 25-річним воїном

Через поранення на фронті помер воїн із Золочівського району ВАСИЛЬ СТЕПАНКІВ, який народився 29.01.1998 року у селі Лучківці, де проживав та навчався. Про це інформують у Заболотцівській сільській раді.

“23.11.2023 року всією Заболотцівською громадою провели до лав небесного воїнства ще одного нашого захисника,жителя села ЛУЧКІВЦІ – СТЕПАНКІВ ВАСИЛЯ ПЕТРОВИЧА. Йому тепер назавжди 25…. Дитина ше зовсім, а вже досвічений воїн….. Повернутися з самого пекла, аби стати до лав НЕБЕСНОГО ВІЙСЬКА вже в рідному домі. Сумуємо разом в рідними, друзями, близькими. Нехай ГОСПОДЬ прийме його просто до раю – бо про пекло він вже знав все… Низький уклін від усіх нас. Нехай пам’ять про нашого ВАСИЛЯ завжди буде світлою. І пам’ятаймо: байдужість теж вбиває…. Єднаймося до боротьби всіма силами і засобами, будьмо надійним тилом нашим захисникам. Не залишайте без молитви наших воїнів, бо вони є нашими ангелами-охоронцями, вони виборюють нам життя…”, – повідомила голова Заболотцівської громади Золочівського району Марія Дискант.

Щирі співчуття рідним. Світла пам’ять і шана Герою України.

Next Post

У Буську відбудеться поминальний захід пам'яті жертв Голодомору в Україні

25 листопада у Буську відбудеться поминальний захід пам’яті жертв Голодомору в Україні. Організатори просять мешканців міста прийти на захід з лампадками для участі у Всеукраїнській хвилині мовчання та акції “Запали свічку”. Поділіться цим у соцмережах: