У Золочівському районі попрощалися з 25-річним воїном (відео)

Через 2 роки після загибелі повернувся «на щиті» до рідного дому капітан Іван Володимирович Ваховський. Зустрічали Героя навколішки усім містом у Бродах.

“Екіпаж вертольота Мі-8, у якому були Юрій Тимусь, Іван Ваховський та Денис Бадік евакуйовував з оточеного Маріуполя важкопоранених, але борт збили російські окупанти. Загинув Герой 31 березня 2022 року при виконанні польотного бойового завдання в районі н.п. Рибацьке Донецької області. За значний особистий внесок у розбудову України, сумлінне та бездоганне служіння Українському народу Іван Ваховський нагороджений орденом Данила Галицького. Іван Володимирович планував створити сім’ю, мав мрії про щасливе майбутнє, але коровай, що не став весільним, роздавали на похороні. Івану Ваховському назавжди 25″, – повідомляє Бродівська міська рада.

Іван Ваховський житель міста Броди Золочівського району. Після навчання у Харківському національному університеті Повітряних Сил імені Івана Кожедуба проходив службу на посаді бортового авіаційного техніка вертолітної ланки вертолітної ескадрильї. У свої юні роки Іван був учасником АТО, ООС, а ще брав участь у миротворчих місіях – ДР Конго. Під час чергового евакуаційного рейсу до Маріуполя його борт був збитий ворогом. 787 днів чекання, які оповиті болем і сподіванням, що найстрашніша звістка виявиться хибною. Але дива не сталося. Загинув 31 березня 2022 року при виконанні польотного бойового завдання в районі населеного пункту Рибацьке Донецької області.

Щирі співчуття рідним. Світла пам’ять і шана Герою України.

Фото: Бродівська міська рада.

Next Post

Підготовка до Кубку Карітасу: нова форма для юних гравців у Бродах (відео)

Підготовка до Кубку Карітасу у Карітас-Броди триває на повну силу. Один із важливих етапів, забезпечення юних гравців футбольною формою та інвентарем, успішно завершено. Це велика подія для команди, адже нова форма додає мотивації та піднімає командний дух, сприяючи відчуттю єдності та професіоналізму. Юні футболісти вже отримали свої нові комплекти форми […]