У Золочівському районі попрощалися з 21-річним воїном (відео)

Трагічна звістка знову чорним крилом накрила Красненську громаду.
Своє життя за свободу і незалежність України віддав воїн з села Андріївка, старший солдат за контрактом ПЕЛЮХ Роман Миколайович, 2002 р. н. Про це інформує Красненська селищна територіальна громада Золочівського району.

“Роман був стрільцем 2-го взводу оперативного призначення 3-ї роти оперативного призначення (на бронетранспортерах) 1-го батальйону оперативного призначення військової частини. 15 липня 2023 року під час виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Новопокровка Запорізької області Роман загинув від ворожого обстрілу з РПГ. Щиро співчуваємо рідним і близьким Героя! Хай світла пам’ять про Героя буде сильнішою за смерть і назавжди залишиться в серцях рідних, друзів, колег, бойових побратимів, усіх, хто знав його, любив і шанував. Слава Героям! Про час і місце поховання Романа буде повідомлено додатково”, – інформує Красненська селищна територіальна громада Золочівського району.

Світла пам’ять і шана Герою України!

Next Post

Робота: потрібен продавець-консультант

Запрошується на роботу продавець-консультант у магазин ImpoFood. Контактний тел. 0684348667. Поділіться цим у соцмережах:
Робота