У Золочівському районі попрощалися із 28-річним воїном ВАСИЛЕМ ДЕМЧУКОМ (відео)

У селі Попівці Підкамінської громади попрощалися із воїном ВАСИЛЕМ ДЕМЧУКОМ.

28-річний житель с. Попівці, солдат, водій стрілецького відділення стрілецького взводу стрілецької роти ДЕМЧУК ВАСИЛЬ ПЕТРОВИЧ, 1995 року народження загинув під час виконання бойового чергування на позиціях у Волноваському районі Донецької області 19.01.2023 року внаслідок обстрілу.  Василь отримав осколкове поранення, не сумісне з життям.

“Підкамінська селищна рада висловлює щирі співчуття всім рідних та друзям, односельчанам та побратимам Василя, всім тим, хто буде завжди пам’ятати про мужній і героїчний вчинок Героя, що життя віддав за Україну. Вічна пам’ять!!! Герої не вмирають!!!”, – інформує Підкамінська громада Золочівського району.

Народився і виріс ДЕМЧУК ВАСИЛЬ у с. Гаї Бродівської громади. Після одруження з 2019 року проживав у селі Попівці. У загиблого залишились батьки, дружина, маленька донечка, яку він любив до нестями, сестра, рідні і друзі.

Світла пам’ять і шана Герою України!

Next Post

Звернення Президента України Володимира Зеленського (відео)

⚡️ Головне зі звернення Президента ➡️ Сьогодні був довгий день – робочі рішення, міжнародна комунікація, різні питання, які заслуговують на увагу та реакцію. Але сказати зараз хочеться тільки про одне. Не хочеться говорити довго. ➡️ Сьогодні відбулося прощання з тими, чиї життя забрала катастрофа вертольота в Броварах. Денис Монастирський, його […]