У Золочівському районі під час збирання грибів виявлено вибухонебезпечні предмети

Піротехніки ДСНС вилучили та знищили 3 одиниці вибухонебезпечних предметів часів ІІ Світової війни. Про це “Золочів.нет” повідомили у поліції Львівської області.

“28 липня о 12:30 піротехнічною групою ДСНС України вилучено та знищено встановленим порядком 3 одиниці вибухонебезпечних предметів, а саме: 1 одиницю 82 мм мінометну міну та 2 одиниці гвинтівочних гранат часів II Світової війни. Дані вибухонебезпечні предмети було виявлено в с. Дітківці Золочівського району під час збирання грибів.

Головне управління ДСНС України у Львівській області нагадує, що боєприпаси часів ІІ Світової війни, незважаючи на розміри та значний вік, вкрай небезпечні.
Пам’ятайте, що категорично забороняється:
• торкатися підозрілого предмету або пересувати його;
• заливати його рідинами, засипати ґрунтом або чимось його накривати;
• здійснювати на підозрілий предмет звуковий, світловий, тепловий чи механічний вплив, адже практично всі вибухові речовини чутливі до механічних, звукових впливів та нагрівання;
• намагатися самостійно знешкоджувати знахідку.
Про знахідку необхідно терміново повідомити місцеві органи влади або Службу порятунку за номером «101».

Next Post

ПП «ТАЙФУН-ПЛЮС» запрошує на роботу

ЗАПРОШУЄМО НА РОБОТУ!!! ПП «ТАЙФУН-ПЛЮС» — один з найбільших виробників пиляного шпону (ламелі), паливних гранул та брикетів в Україні у зв’язку із розширенням виробництва оголошує про відкриття вакансій: Оператор устаткування з перероблення деревини ВИМОГИ: Професійно-технічна, або неповна вища освіта; Вміння працювати з обладнанням та устаткуванням; Відповідальність в роботі. Слюсар-ремонтник ВИМОГИ: […]
Робота