У Золочівському районі під час збирання грибів виявлено предмет схожий на ручну гранату

3 жовтня о 16:51 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення, що в лісі під час збирання грибів на відстані 500 м від житлових будинків с. Єлиховичі Золочівського району виявлено предмет ззовні схожий на ручну гранату Ф-1 часів ІI Світової війни. За фактом виявлення боєприпасу повідомлено правоохоронні органи та подано заявку до 2-го спеціального центру швидкого реагування ДСНС України на вилучення та знищення. Про це “Золочів.нет” повідомили у Головному управлінні ДСНС України у Львівській області.

Головне управління ДСНС України у Львівській області нагадує, що боєприпаси часів ІІ Світової війни, незважаючи на розміри та значний вік, вкрай небезпечні.
Категорично забороняється:
• брати їх до рук, наносити по ним удари, робити спроби розібрати ВНП;
• переносити або перекатувати з місця на місце;
• кидати їх в вогнище або розводити над ними полум’я;
• збирати та здавати їх як металобрухт.
У разі виявлення боєприпасів або речей, за зовнішніми ознаками схожих на боєприпаси, необхідно негайно повідомити про знахідку до службу порятунку”101″.

Next Post

Вітання для Легоцької Надії Федорівни

Дорогу сестру, люблячу тітку, хресну маму із 90-річчям щиро вітає вся велика родина, друзі та близькі. Сьогодні день значний і урочистий – Знаменна дата, красний ювілей! Сьогодні він зібрав з усього міста Хороших друзів й дорогих гостей! Шлях нелегкий до ювілею – Сплелись в нім тисяча доріг, Та Ви пройшли […]
Вітання
Золочів.нет