У Золочівському районі перепоховали останки 9 вояків (відео)

25 липня на військовому цвинтарі вояків дивізії зброї СС Галичина та 1-ї Української Дивізії УНА «Галичина», що розташований між селами Червоне та Ясенівці Золочівського району Львівської області, відбулись поминальні заходи присвячені українцям, воякам інших національностей з різних військових формувань, які загинули на Львівщині в липні 1944 року, в часи німецько-радянської війни.

Відбулося поминальне Богослужіння. Перепоховали останки 9 вояків, які були віднайдені Товариства пошуку жертв війни «Пам’ять» та КП «Доля».

Як “Золочів.нет” повідомив керівник Товариства пошуку жертв війни «Пам’ять» Любомир Горбач, за збереженими військовими ідентифікаторами, релігійними медальйонами, особистими речами та військовим спорядженням можна визначити, що 6 перепохованих вояків були українцями з 14 піхотної, добровільної дивізії “Галичина”, 1 з німецького “Вермахту” і 2 не ідентифіковано. Необліковані військові захоронення пошуковою групою ГО “Пам’ять” було виявлено в селах: Стінка, Гологори, Червоне Золочівського району.

Нагадаємо, що цвинтар вояків дивізії зброї СС Галичина та 1-ї Української Дивізії УНА «Галичина» створений у липні 1994 року Галицьким Братством колишніх вояків 1-ї Дивізії Української Національної Армії, особливо опікувався Юрій Ференцевич.

Next Post

Новини за тиждень (відео)

Вітаю Вас! У програмі “Новини за тиждень” Ви дізнаєтеся про таке:– Зрізали останню ялинку на площі Вічевій у Золочеві.– У селі Плугів, Золочівського району, за тиждень сталися дві ДТП, є травмовані.– Перші міжобласні змагання з плавання відбулися у басейні “Струтин Комплексу”.– У Золочеві проводять масову вакцинацію проти COVID-19.– На Бродівщині […]
Новини