У Золочівському районі козуля завдала тілесні ушкодження трьом дітям і дорослому

Перший випадок із вилучення дикої тварини у Бродівській громаді.

В селі Станіславчик багатодітна сім’я приручила козулю європейську (самця). Про це повідомили у Бродівській міській раді.

“Більше року звір жив разом з родиною. Діти назвали Бембі та годували з рук печивом і цукерками. Маленьке козеня ночувало в хаті. Коли підросло – перемістили у хлів, поряд із свійськими тваринами. Проте дика коза почала втікати за межі приватної території – часто бігала селом, лякаючи жителів. Протягом останнього часу до старости Володимира Ясінського надійшло чотири скарги від мешканців. Звір завдав тілесні ушкодження трьом дітям і дорослому. Реагуючи на звернення громадян, головні спеціалісти відділу юридичного супроводу, комунального майна, екології та благоустрою виконавчого комітету Бродівської міської ради зібрали комісію в складі представників Державної екологічної інспекції, поліції, спеціалізованих служб. Людям, які тримали в себе на подвір’ї дику тварину, повідомили про потенційну небезпеку і загрозу для дітей, коли звір ще більше підросте. Також розповіли про наслідки утримання козулі в неприродному для неї середовищі, без вільного простору. В результаті – козулю європейську погодилися передати в Мисливське господарство “Стир” для реабілітації та подальшого повернення у дику природу. Ми ж хочемо нагадати: якщо ви натрапили на дику тварину, що має ушкодження, не забирайте її додому. Повідомте у Бродівську міську раду, поліцію чи інші уповноважені служби”, – йдеться у повідомленні Бродівської міської ради.

Next Post

Перевірили повідомлення про замінування Львівського аеропорту – сумку, в якій могла бути вибухівка, знешкоджено

Було евакуйовано понад 300 працівників та пасажирів, правоохоронці обстежили приміщення аеропорту та прилеглу територію – вибухонебезпечних предметів виявлено не було. Підозрілу сумку, в якій могла бути вибухівка, знешкоджено за межами приміщення аеропорту. Про це “Золочів.нет” повідомили у Головному управлінні Національної поліції у Львівській області. “21 липня, близько 9.25, до поліції […]