У Золочівському районі конфісковано земельні ділянки в іноземців

Золочівська окружна прокуратура забезпечила реальне виконання рішень Буського районного суду Львівської області – конфісковано 6 земельних ділянок, які перебували у власності іноземців. Про це інформують у Львівській обласній прокуратурі.

“Мова йде про землі сільськогосподарського призначення загальною площею майже 6 га. Останні розташовані на території Буської та Красненської територіальних громад. Встановлено, що іноземці отримали у спадок вищевказані земельні ділянки. Проігнорувавши вимоги земельного законодавства України, упродовж року вони не здійснили відчуження землі. В подальшому вони передали їх в оренду аграрній фірмі, за що отримували плату. Завдяки наполегливій позиції прокуратури та вжитим заходам земельні ділянки повернуто у державну власність, відповідні відомості внесено в Державний реєстр речових прав на нерухоме майно”, – інформує Відділ інформаційної політики Львівської обласної прокуратури.

Next Post

Як вибрати хороше Бюро Технічної Інвентаризації?

Кожен громадянин України за різних обставин зіштовхується із питаннями пов’язаними з послугами  Бюро технічної інвентаризації. Для того щоб вирішити питання пов’язані з оформленням нерухомості, а саме узаконення житлових та садових будинків, господарських будівель а також споруд, нежитлових приміщень, для отримання висновків БТІ та інформаційних довідок, для проведення технічної інвентаризації нерухомого […]