У Золочівському районі горіла суха трава

Вогнеборці місцевої пожежної охорони с. Сасів ліквідували пожежу сухої трави. Про це повідомляє кореспондент “Золочів.нет” з посиланням на Золочівське РУ ГУ ДСНС України у Львівській області.

“02 листопада о 15:28 надійшло повідомлення про пожежу на відкритій території в с. Колтів Золочівського району. До місця виклику виїхали працівники місцевої пожежної команди с. Сасів та о 16:10 ліквідували пожежу сухої трави та чагарника окремими осередками на площі 500 кв.м.
Слід зазначити, що підрозділи місцевої пожежної охорони є запорукою забезпечення надійного захисту населення від надзвичайних ситуацій, особливо у сільській місцевості. Діяльність таких підрозділів на території району є важливою допомогою професійним вогнеборцям під час ліквідації різного роду пожеж, адже це ефективне формування яке здатне ліквідувати пожежу на початковому етапі її розвитку з мінімальними затратами”, – інформує Золочівське РУ ГУ ДСНС України у Львівській області.

Next Post

Звернення Президента України Володимира Зеленського (відео)

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 618-го дня повномасштабної війни: «Провів заміну в командному складі Збройних Сил України – призначив полковника Сергія Лупанчука новим командувачем Сил спеціальних операцій Збройних Сил України. Це досвідчений офіцер – бойовий офіцер, правильний командир і людина, яка може додати нашим Силам спеціальних операцій більшої потужності. Чекаємо нових […]
Зеленський