У Золочівському районі діє пілотний проект для малозабезпечених та внутрішньо переміщених осіб

Начальник управління соціального захисту населення Золочівської райдержадміністрації Уличний Ігор Зіновійович розповів глядачам “Золочів.нет” про реалізацію у Золочівському районі пілотного проекту, відповідно до постанови Кабміну, щодо залучення до роботи членів малозабезпечених сімей та внутрішньо переміщених осіб.

Учасниками цього проекту можуть бути сім’ї, які отримують державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям (мають статус малозабезпеченої особи), а також можуть брати участь люди, які рахуються внутрішньо переміщеними особами (ті, які через війну на сході України змушені були залишити свої домівки і переселитися на територію нашого району).

Дана постанова дає можливість працевлаштування на території району, а також можливість отримати безвідсоткову позику на започаткування підприємницької діяльності.

Ігор Уличний запрошує усіх зацікавлених, малозабезпечених осіб до участі в проекті. Консультацію можна отримати за телефоном: 4-22-12 в Управлінні соціального захисту населення Золочівської РДА.

Детальніше дивіться у відео.

Залишити відповідь

Next Post

Наживо: вокально-хореографічний фестиваль “ЗОЛОЧІВА”

9 ЛИСТОПАДА 2017 року у Золочівському РДН  вокально-хореографічний фестиваль “ЗОЛОЧІВА”. Фестиваль присвячено Всеукраїнському Дню працівника культури. Поділіться цим у соцмережах: