У Золочівському районі біля будинків виявили мінометну міну часів Другої світової війни

26 грудня о 15:48 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення, що в с. Підлипці, Золочівського району під час проведення земляних робіт, на відстані 15 м від житлових будинків, виявлено предмет ззовні схожий на мінометну міну часів Другої світової війни. Про це “Золочів.нет” повідомили у ДСНС.

“За фактом виявлення боєприпасу повідомлено правоохоронні органи та подано термінову заявку до 2-го спеціального центру швидкого реагування ДСНС України на вилучення та його знищення.
Головне управління ДСНС України у Львівській області нагадує, що боєприпаси часів війни, незважаючи на розміри та значний вік, вкрай небезпечні. Натрапити на них можна в різних місцях. Тому, в таких випадках необхідно бути вкрай обережними, в жодному разі не чіпати предмет, схожий на боєприпас, а тим паче, не намагатися його вилучити та перенести. Про знахідку необхідно терміново повідомити місцеві органи влади або Службу порятунку за номером «101».” – інформують у Головному управлінні ДСНС України у Львівській області.

Фото: ілюстративне