У Золочівськму районному центрі зайнятості відбулася ярмарка вакансій

10 травня 2018 року у приміщенні Золочівського районного центру зайнятості відбулася ярмарка вакансій з метою підбору претендентів для працевлаштування у роботодавців, котрі виявили бажання взяти участь у пілотному проекті «Рука допомоги», на підставі змін від 31.01.2018р., внесених до постанови Кабінету Міністрів України від 02.12.2015 №1154 та на виконання протоколу наради у Львівській обласній державній адміністрації від 07 травня 2018 року.
У заході взяли участь фізичні особи-підприємці Тетяна Легоцька та Марія Маркевич, посадовці центру зайнятості та управління соціального захисту населення Золочівської РДА. На ярмарок запрошені особи з числа малозабезпечених, внутрішньо переміщених та учасники АТО.
Підприємець Марія Маркевич провела презентацію вакансії «продавець продовольчих товарів», ознайомили присутніх з вимогами до претендентів на роботу, умовами праці, графіком роботи, системою оплати праці тощо. Розповіла, що має намір створити два додаткових робочих місця, придбавши для цього необхідне обладнання: касові апарати з електронними вагами та чекодруками, сканери для реалізації продуктів та відповідне програмне забезпечення.
Роботодавець Тетяна Легоцька представила свій сімейний бізнес та заявила про потребу в продавцях, пекарях та мельниках, заявивши, що також має намір скористатися можливістю отримати фінансову допомогу на придбання відповідного виробничого обладнання для пекарні чи млина.
Розглянуто умови надання фінансової допомоги суб’єктам господарювання, одна з яких – подання на засідання при Львівській облдержадміністрації бізнес-плану щодо використання коштів проекту, ознайомлено з переліком необхідних підтверджуючих документів, порядком працевлаштування осіб з числа малозабезпечених, внутрішньо переміщених або учасників АТО. Присутнім надано відповідний інформаційний матеріал, дано відповіді на запитання.

Золочівський районний центр зайнятості

Залишити відповідь

Next Post

Критика на владу діє: на одній з вулиць Золочева появився асфальт

Як ми повідомляли раніше, у Золочеві молодь громадських організацій провела акцію “Квіти на дорозі”, метою якої було привернути увагу чиновників до проблемних доріг. Ця акція проведена громадськими організаціями: “Золочівська Самооборона”, “Шанувальників боксу”, “ДІЯ” та “Золочів.нет”. Також були наші сюжети із висвітленням проблемних доріг. Зокрема було показано і цю ділянку по […]