У Золочівській ЗОШ №4 зібрали велику кількість пластикових кришечок (відео)

4 shkolaКожен небайдужий громадянин України, у цей час, коли на сході триває війна, активно долучається до підтримки бійців АТО.

У Золочівській ЗОШ №4 для допомоги захисникам України створена “Фабрика перемоги”.  Тут діти пишуть листи та малюють малюнки, плетуть патріотичні браслети. Окрім цього як вчителі, так батьки і діти допомагають фінансово. Зокрема 1 вересня у школі провели акцію “Замість квітів вчителю – подаруй життя солдату”. Ціле літо діти та учні допомагали плести маскувальні сітки, збирали шкіряні речі для пошиття спеціальних рукавиць для військовослужбовців.

18 вересня директор школи Павлишин Олена Петрівна разом із вчителями та учнями передали “Золочів.нет” декілька пакетів пластикових кришечок, які збирали усією школою. Всі кришечки буде завезено до Львова у благодійний фонд “ОВЕС”.

Залишити відповідь

Next Post

Учасник конкурсу “Таланти Золочівщини-2015” Анастасія Кремінь (відео)

Анастасія Кремінь із села Поляни, Золочівського району. Мріє стати співачкою. Пісня: Країно моя. Слова: В. Іваницький. Музика: Ніколо Петраш. Виконує:Анастасія Кремінь. Таланту, що стане фіналістом цього проекту «Золочів.нет» подарує безкоштовну зйомку кліпу, диплом переможця та цінні подарунки від спонсорів. До розгляду приймаються заявки з категорій музика та мистецтво слова. Учасниками […]