У «Золочівській ЦРЛ» розповіли про реабілітаційне лікування за кошти Фонду соціального страхування (відео)

16 червня на базі Золочівської центральної районної лікарні провели семінар з лікарями щодо можливості реабілітаційного лікування пацієнтів в закладах санаторно-курортного типу за кошти Фонду соціального страхування.

Як розповіла у коментарі “Золочів.нет” медичний директор КНП «Золочівська ЦРЛ» Кубішин Тетяна Зіновіївна, на цьому семінарі озвучили механізм здійснення реабілітаційного лікування за кошти фондів. Також Тетяна Зіновіївна наголосила, що мова йде про безплатне реабілітаційне лікування.

Керівник Золочівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Львівській області Рискальчик Наталія Богданівна повідомила, що особи, які є офіційно працевлаштовані і за яких сплачують єдиний соціальний внесок можуть скористатися такою можливістю відновлення свого здоров’я на базі санаторно-курортних закладів. Це реабілітаційне лікування за кошти Фонду соціального страхування.

Детальніше дивіться у відео.

Next Post

Внаслідок наїзду на коня на Львівщині загинув мотоцикліст

Внаслідок наїзду на коня на Львівщині загинув мотоцикліст – поліцейські проводять розслідування. Про це “Золочів.нет” повідомили у Відділі комунікації поліції Львівської області. Правоохоронці вкотре закликають водіїв транспортних засобів неухильно виконувати вимоги Правил дорожнього руху. Особливо уважними та обережними будьте у населених пунктах – не перевищуйте безпечної швидкості та постійно слідкуйте […]
ДТП
Золочів.нет