У Золочівській школі №4 відкрили меморіальну дошку двом загиблим бійцям

Пам’ять двох випускників Андрія Лозинського та Сергія Михайлова, які загинули  на сході України, вшанували у їх рідній школі. Відкриття меморіальної дошки відбулося 19 травня 2017 року на стіні Золочівської ЗОШ №4.

Директор школи Павлишин Олена Петрівна поділилася спогадами про шкільні роки Андрія та Сергія. Дружина Сергія Михайлова, Ольга подякувала усім, хто долучився до вшанування загиблих військовослужбовців.

Виступили представники влади. Священики освятили меморіальну дошку. Засвітили лампадки, поклали квіти.

З нагоди свята Героїв діти та педагоги підготували пісні та маршову ходу.

Андрій Лозинський (1976-2014) військовослужбовець 28-ої окремої механізованої бригади. Загинув 18 грудня 2014 року біля Курахового, Донецької області. Відспівали військовослужбовця у гарнізонному храмі Петра і Павла. Поховали на полі почесних поховань Личаківського кладовища. Покійний Андрій Лозинський залишив маму, сестер, маленьку донечку.

Сергій Михайлов (1977-2015) військовослужбовець 80-ї аеромобільної бригади. На Сході десантник воював майже півроку неподалік міста Щастя на Луганщині. 20 березня 2015 року перестало битися серце Сергія. Прощалися із бійцем у гарнізонному храмі Петра і Павла. Поховали Сергія Михайлова на полі почесних поховань Личаківського кладовища. У десантника залишилися дружина та двоє дітей. Указом Президента України № 282/2015 від 23 травня 2015 року, “за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі”, нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).