У Золочівській районній бібліотеці провели захід, присвячений історії та сучасності міста

Напередодні дня міста Золочева в районній бібліотеці для дітей відбувся інтегрований захід, присвячений історії та сучасності нашого міста.

Інтегрований урок позакласного читання і малювання «Моє місто – мала батьківщина» для своїх вихованців провела класний керівник 3 класу ЗОШ І-Ш ст. №3 Горішна О.Ю. Діти із цікавістю переглянули відеоролик про історію та сучасність нашого міста, активно прийняли участь в різних вікторинах та із захопленням малювали улюблені куточки свого міста.

А також діти уважно послухали розповідь бібліотекарів дитячої бібліотеки про наше місто, переглянули мультимедійну презентацію про архітектуру міста, подивилися відео про Золочівський замок та познайомилися із літературою, яка є у фондах бібліотеки та присвячена Золочеву та Золочівщині, видатним людям нашого міста.

Золочівька ЦРБ

Залишити відповідь

Next Post

У Золочеві відбудеться відкриття цілодобової автомийки самообслуговування "Green Wave"

28 травня о 14 год. відбудеться святкове відкриття цілодобової автомийки самообслуговування “Green Wave” у м. Золочеві по вул. Тернопільська, 17. ПОСПІШАЙТЕ!!! На вас чекає МЕГА вигідна пропозиція – 14 днів БЕЗКОШТОВНЕ користування послугами автомийки. Ми стараємось для вас ! Щоб вам було не тільки вигідно, а й приємно. Адміністрація автомийки […]