У Золочівській поліклініці зроблено ремонт та встановлено комп’ютери

Днями ми побували у Золочівській поліклініці, де дізналися, що там зробили ремонт та встановили комп’ютери.

Старша медична сестра поліклінічного відділення Золочівської ЦРЛ Барановська Марія Григорівна глядачам “Золочів.нет” розповіла, що зроблено пандус, зроблено ремонт в коридорах, туалеті, рентген лабораторії, флюорографічному кабінеті.  Марія Григорівна подякувала від медичного персоналу за роботу районній владі, депутатам обласної ради, депутату Верховної ради Тарасу Батенку.

Нагадаємо, що триває кампанія з підписання декларацій із лікарями. У Золочівській поліклініці працює 19 лікарів, з якими можна підписати декларації. Це терапевти і сімейні лікарі. У дитячій консультації підписання декларацій проводять 10 педіатрів. Загалом по району працюють 54 лікаря первинної ланки, які ведуть амбулаторний прийом, зареєстровані у системі e-Health та готові до підписання декларацій.

Залишити відповідь

Next Post

Відбулася прем'єра фільму "Таємний щоденник Симона Петлюри"

Відбулася прем’єра повнометражного художнього фільму Олеся Янчука «Таємний щоденник Симона Петлюри». Фільм створений за підтримки Держкіно України. Сюжет стрічки охоплює період життя Симона Петлюри, головного отамана військ Української Народної Республіки і лідера Директорії УНР, коли той перебував в еміграції у Парижі, до того дня, коли Петлюру вбив Самуїл Шварцбард. Історія […]