У Золочівській мистецькій школі виступив з концертом Остап Шутко з синами (відео)

3 жовтня у Золочівській мистецькій школі дав концерт Остап Шутко з синами – піаністом Романом та скрипалем Назаром.
Шутко Остап Іванович — український скрипаль. Народився у Львові в сім’ї відомих музикантів. У 14 років відбувся дебют Остапа Шутка на сцені Львівської філармонії у супроводі симфонічного оркестру. Відтоді він постійно концертує.
Закінчивши з відзнакою Львівську спеціалізовану музичну школу-інтернат імені С.Крушельницької (викладачі Г.Хейфіц та І.Шутко) і Львівський вищий музичний інститут імені М.Лисенка (тепер академія) (викладач — професор Л.Шутко) Остап продовжує своє навчання в аспірантурі у професора І.Німана в школі Гілдхол (Guildhall School of Music and Drama) в Лондоні та в Національній музичній академії імені Петра Чайковського в Києві у професора Богодара Которовича.
Ще під час навчання у Львові Остап стає лауреатом престижних міжнародних конкурсів у Вільнюсі, Ваймарі, Перемишлі, Барселоні, Києві, стипендіатом Президента України, королеви Іспанії, ЮНЕСКО. В цей період Остап захоплюється камерним ансамблюванням: створює «Український квартет», який представляє Україну на квартетних конкурсах у Франції та Італії. Він концертмейстер в міжнародних юнацьких симфонічних оркестрах в Байройті та Лондоні.
Після повернення в Україну Остап Шутко деякий час працює в ДКА «Київські солісти», з яким стає володарем Гран-прі на міжнародному конкурсі у Відні і починає педагогічну діяльність як викладач кафедри скрипки НМАУ, ставши наймолодшим викладачем кафедри за всю її історію.
Він концертує по всій Європі як соліст, в дуеті зі своєю мамою — народною артисткою України Лідією Шутко, як камерний виконавець, а також разом зі своїм новоствореним ансамблем — U-trio.
2001 року Академія мистецтв України нагородила Остапа Шутка почесним дипломом «За високу професійну майстерність».
Остап Шутко концертує в багатьох країнах світу, зокрема в Іспанії, Італії, Німеччині, Польщі, Швейцарії, Франції, Австрії, Англії та ін.

Next Post

Як вберегтись від шахрайства на платформах онлайн-оголошень

Як вберегтись від шахрайства на платформах онлайн-оголошень – поради від поліцейських Львівщини. Одна з найпоширеніших схем шахрайства в мережі Інтернет – це «продаж» неіснуючих товарів. Зловмисники виставляють нижчу ціну на свій «товар» та вимагають від клієнтів повну або часткову переплату, в подальшому привласнюючи кошти. Як вберегтись від таких злочинів, не […]