У Золочівській музичній школі відбувся I тур обласного конкурсу виконавців на струнно-смичкових інструментах

У четвер, 9 березня, у Золочівській музичній школі відбувся I тур обласного конкурсу виконавців на струнно-смичкових інструментах, присвяченого пам’яті видатного львівського педагога , скрипаля Олександри Деркач.

У конкурсі брали участь найбільш талановиті і старанні учні-скрипалі: Артем Плотиця, Юлія Хлібойко, Христина Пуківська, Вікторія Семененко, Христина Гаврилів, Мар’яна Процишин, Вікторія Миць та Вероніка Юрків.

Найяскравішими виступами відзначилися Вероніка Юрків, Христина Пуківська та Вікторія Семененко, – вони представлятимуть Золочівську музичну школу на заключному турі у Львові 22 березня.

Директор школи Марія Кривень Висловила щиру подяку викладачам за сумлінну працю і чудові результати та учням – за чудові виступи на сцені. Діти були нагороджені грамотами.

Залишити відповідь

Next Post

Заява «Українського об’єднання патріотів – УКРОП» у зв’язку з рішеннями РНБО

15 березня 2017 року в «Українському об’єднанні патріотів – УКРОП» оприлюднили заяву у зв’язку з рішеннями РНБО: “Засідання Ради національної безпеки та оборони, яке відбулося сьогодні, – правильний та потрібний крок. Як і рішення, що були на ньому ухвалені. Насторожує одне: для того щоб зібрати РНБО, владі знадобилося довести ситуацію […]