У Золочівській центральній районній лікарні відзначили День медика

У неділю країна відзначатиме День медичного працівника — професійне свято тих, хто присвятив себе благородній справі — турботі про життя і здоров’я людини. Тож напередодні свята відбулися урочистості для працівників системи охорони здоров’я у Золочеві.14 червня 2012 року в актовому залі Золочівської центральної районної лікарні відбулися  збори з нагоди Дня медичного працівника. Відбувся  концерт.

Зі словами привітань до присутніх звернулися:  голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий, міський голова Золочева Ігор Гриньків та головний лікар центральної районної лікарні Володимир Бойко. Медиків вітали з нагоди професійного свята та кращим представникам медицини району вручили грамоти.

“Золочів.нет” приєднується до привітань та зичить працівникам медицини успіхів у їх нелегкій праці!

Залишити відповідь

Next Post

Станьмо на захист української мови!

Шановні Золочів’яни! Закликаємо вас прийти у неділю, 17 червня 2012 року, о 16 год., на Вічеву площу міста Золочева на віче національно-демократичних сил  Золочівщини на тему: “Станьмо на захист української мови – душі української нації!” -Геть антиукраїнські закони, які ведуть до запровадження російської мови як другої державної! – Славу українській […]