У Золочівському відділі поліції прокоментували випадки пограбування будинків у селі Струтин (відео)

До “Золочів.нет” звернулися люди з повідомленням, що від листопада місяця у селі Струтин Золочівського району сталося декілька пограбувань будинків.

За коментарем по даному факту ми звернулися у Золочівський відділ поліції.

Як “Золочів.нет” повідомив начальник слідчого відділення Золочівського відділу поліції Андрій Рапа, Золочівським ВП проводиться слідство по фактах крадіжок, частина з яких вже передана до суду з обвинувальними актами, у зв’язку з тим, що особи, які причетні до скоєння правопорушень встановлені. По ряду інших кримінальних проваджень проводиться розслідування, тривають експертизи та оперативно-розшукові заходи.

Також, у поліції звертаються до громадян, якщо ви бачите підозрілих осіб та підозрілі транспортні засоби, телефонуйте на лінію 102.

Next Post

У поліції повідомили про карантинні заходи на території Золочівщини (відео)

У Золочівському відділі поліції повідомили інформацію про дотримання карантинних заходів на території Золочівського району щодо недопущення поширення коронавірусу Covid-19. Як “Золочів.нет” повідомив начальник слідчого відділення Золочівського відділу поліції Андрій Рапа, за порушення карантинних заходів передбачені штрафи. Є ряд об’єктів, яким дозволено працювати. Також, прийнято рішення, що Золочівський ринок тимчасово не  […]