У Золочівському районі знайшли авіабомбу

В с. Єлиховичі, Золочівського району під час пошуку металу в полі знайшли авіабомбу.

“18 серпня до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення, що в с. Єлиховичі, Золочівського району під час пошуку металу в полі, на відстані 2000 м від житлових будинків, виявлено предмет ззовні схожий на авіаційну бомбу ФАБ-50 часів ІІ Світової війни.
За фактами виявлення боєприпасу повідомлено правоохоронні органи та подано заявку до 2-го спеціального центру швидкого реагування ДСНС України на вилучення та знищення.

Головне управління ДСНС України у Львівській області нагадує, що боєприпаси часів ІІ Світової війни, незважаючи на розміри та значний вік, вкрай небезпечні” , – повідомляє ДСНС.

Рятувальники закликають громадян бути вкрай обережними у разі виявлення подібних предметів. Знайшовши боєприпас, ні в якому разі не торкайтеся його та не підпускайте до нього людей. Про знахідку терміново повідомте безпосередньо Службу порятунку «101» або місцеві органи влади.

Next Post

Преображення Господнє: освячення плодів у м.Золочів (відео)

19 серпня православні християни в Україні святкують Яблучний Спас, або Преображення Господнє – одне з найважливіших церковних свят. Легенда свідчить, що саме в цей день Ісус Христос разом з апостолами піднявся на гору Фавор. Під час молитви він преобразився перед своїми учнями. Своїм преображенням Христос відкрив апостолам своє призначення, що […]