У Золочівському районі виявили артснаряд часів Другої світової війни

ілюстрація

У с. Вороняки Золочівського району під час господарських робіт в полі був виявлений артснаряд. Про це “Золочів.нет” повідомили у Головному управлінні ДСНС України у Львівській області.

“155 мм артснаряд, що був виявлений в с. Вороняки Золочівського району під час господарських робіт в полі. Боєприпас знаходився на відстані 500 м від житлових будинків, 20 м від залізничної колії.
Боєприпаси вилучено та знищено у встановленому порядку.

З початку року на Львівщині виявлено 262 вибухонебезпечних предметів в 140 місцях”, – йдеться у повідомленні ДСНС.

Головне управління ДСНС України у Львівській області нагадує, що боєприпаси часів ІІ Світової війни, незважаючи на розміри та значний вік, вкрай небезпечні. Натрапити на них можна в різних місцях. Рятувальники застерігають мешканців області у жодному разі не чіпати підозрілі знахідки. У разі виявлення боєприпасу чи іншого підозрілого предмету негайно телефонуйте до Служби порятунку за номером 101!

Next Post

МОЗ відновлює проведення планових операцій

Уряд погодив ініціативу Міністра охорони здоров’я Максима Степанова щодо відновлення в Україні планових операцій та госпіталізацій. Відповідні зміни будуть внесені до постанови про карантин для того, щоб знизити рівень ризику загрози життю пацієнтів, які потребують планових операцій. Про це Міністр повідомив на щоденному брифінгу МОЗ. «Як ви знаєте, на час […]