У Золочівському районі відбувся турнір з футболу пам’яті Михайла Станіславовича Ковальського

21 липня на стадіоні с.Городилів відбувся турнір з футболу пам’яті Михайла Станіславовича Ковальського. Про це “Золочів.нет” повідомив спортивний кореспондент Ігор Ковальський.

Участь у ньому взяли чотири футбольні колективи: ФК “Буг”(Білий Камінь), ФК”Дружба”(Єлиховичі), ФК”Городилів”(Городилів), ФК”Надія”(Сновичі).
У першому матчі зустрілися ФК”Буг” та ФК”Дружба”. Матч завершився з рахунком 2:0 на користь Білого Каменя (голи:Галай А.,Мельник В.).

Другу півфінальну пару склали ФК”Городилів” – ФК”Сновичі”(перемога у Городилова).

У матчі за ІІІ місце “Дружба” отримує перемогу над ФК”Надія”. Фінал турніру був інтригуючим до самого фінального свистка. Спершу рахунок відкрили ФК”Буг” зусиллями Кучера Андрія, проте наприкінці матчу Британ Юрій ударом за меж штрафного майданчика зрівнює рахунок. Нічия. Серія пенальті. Тут майстернішими виявилися гравці команди “Буг”. 3:1 у футбольній лотереї та стали володарями кубка пам’яті Михайла Станіславовича Ковальського.

Залишити відповідь

Next Post

Продається трактор

Продається трактор з одноосним прицепом, Урсус 360, в доброму робочому стані. Тел.: 0977304604. Поділіться цим у соцмережах:
трактор