У Золочівському районі відбудеться відкриття сезону полювання на пернату дичину

Полювання

10 серпня 2019 року о 18-й годині, розпочнеться мисливський сезон 2019-2020 рр. на пернату дичину, в водно-болотних мисливських угіддях Золочівського району.

Днями полювання встановлено суботу, неділю.

Під час полювання мисливець повинен мати при собі такі документи:
– державне посвідчення мисливця,
– контрольну картку обліку добутої дичини та порушень правил полювання на 2019-2020 р.,
– відстрільну картку користувача мисливських угідь,
– дозвіл на зберігання та носіння зброї,
– за наявності мисливських собак – паспорт на собаку.

Полювання заборонено: – на відтворюючих ділянках, – на відстані ближче 200 м від будівель населеного пункту та окремо розташованих будівель, де можливе перебування людей, – у темний період доби. За відсутність відмітки у відстрільній чи контрольній картці про проведення полювання у зазначений день чи добуту дичину особисту відповідальність несе мисливець. Перед початком полювання всі мисливці повинні пройти інструктаж з техніки безпеки при поводженні зі зброєю та порядок проведення полювань. За порушення правил полювання та термінів полювання особи можуть притягуватися до адміністративної відповідальності за ст. 85 КУпАП,  що тягне за собою накладення штрафу на громадян від шести до шістдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, на посадових осіб – від тридцяти до дев’яносто неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

З метою недопущення порушень правил полювання, на території районну створено рейдові бригади з числа працівників: – Державної лісової охорони,– Золочівським відділком ПОЛІЦІЇ,– Державної екологічної інспекції,– Єгерської служби.
У разі виявлення фактів браконьєрства на території Золочівського районну просимо телефонувати за номером 097 6059985 (анонімність гарантуємо).

Бажаю мисливцям вдалого відпочинку та незабутніх вражень. Ні пуху, ні пера!

Провідний Районний Мисливствознавець
Легоцький Р. Л.

Залишити відповідь