У Золочівському районі садили ліс

21 березня 2019 року на території Зозулівського лісництва ДП “Золочівський лісгосп” відбулася посадка лісу на площі 1 га. Садили сосни і дуби.

“Відповідно до лісокультурної компанії, яка на сьогоднішній день намічена, в нас (згідно плану) є 43 гектари посадки.” – розповів головний лісничий ДП “Золочівський лісгосп” Ігор Повзанюк.

Директор ДП “Золочівський лісгосп” Руслан Круть, повідомив, що акція майбутнього лісу стартує сьогодні і закінчиться 21 квітня.

До посадки лісу долучилися місцеві школярі, працівники лісгоспу, представники влади, зокрема голова районної ради Олег Банах та голова РДА Володимир Недзельський.

Залишити відповідь

Next Post

У Перемишлянському відділенні поліції новий керівник

22 березня, заступник очільника поліції Львівщини полковник поліції Андрій Таран представив особовому складу начальника Перемишлянського відділення поліції підполковника поліції Олександра Прокопчука. Про це інфрормує Головне управління Національної поліції у Львівській області. «Олександр Олександрович має великий досвід роботи на керівних посадах підрозділів МВС України у Львівській, Рівненській та Івано-Франківській областях. Зараз […]