У Золочівському районі рятувальники витягували корову з намули

Як “Золочів.нет” повідомили у Головному управлінні ДСНС України у Львівській області, упродовж доби рятувальники тричі надавали допомогу тваринам.

“🐄 15 червня о 09:46 до рятувальників надійшло повідомлення про те, що на пасовищі с. Богутин Золочівського району корова застрягла в намулі та не може самостійно вибратись. Рятувальники 43 ДПРП сел. Поморяни спільно з місцевим населенням за допомогою рятувальної мотузки та пожежного рукава витягнули тварину з намулу.

🐕 Цього ж дня о 22:14 рятувальники отримали повідомлення про те, що в м. Моршин на вул. Вокзальна у люк впало цуценя та не може самостійно вибратись. Пожежно-рятувальним відділенням 9 ДПРЧ м. Моршин за допомогою драбини-палки цуценя витягнуто на поверхню. Перелякану тварину забрали небайдужі перехожі.

🐎 16 червня о 00:15 до рятувальників надійшло повідомлення про те, що в с. Салаші Яворівського району в каналізаційний колодязь, глибиною близько 2,5 метрів, впав кінь та не може самостійно вибратись.
Рятувальники 54 ДПРП сел. Немирів разом із місцевими мешканцями вичерпали воду з колодязя аби кінь не втопився, та за допомогою рятувальної мотузки витягнули тварину на поверхню.” – йдеться у повідомленні ДСНС.

Залишити відповідь

Next Post

У Бродівському районі втопився чоловік

Трагічна подія сталася у с. Ясенів Бродівського району. Про це “Золочів.нет” повідомили у Департаменті з питань цивільного захисту Львівської ОДА. “16 червня, близько 18:54 год., у с. Ясенів Бродівського району, у місцевому ставку, під час купання втопився місцевий мешканець 1978 року народження. Тіло піднято на поверхню жителями села. Обставини події […]