У Золочівському районі провели “Сімейну естафету” з плавання

22 лютого 2019 року у спортивному комплексі с. Струтин відбулися чергові змагання з плавання “Сімейна естафета” у якій змагалися 18 родин, діти яких займаються у секції оздоровчого плавання. Цікаві та захоплюючі конкурси підготувала тренер Чайківська Надія Іванівна. Про це “Золочів.нет” повідомила директор “Струтин Комплексу” Орися Костик.

Весело і цікаво було спостерігати, як вправно та старанно виконували усі завдання діти та їх родини. Хочеться зауважити, що діткам це вдалось набагато легше та краще, ніж дорослим. Все ж таки постійні тренування дають хороші результати.

У сімейній естафеті змагалися сім’ї Юлії та Віталія Голічевських, Інни Пузиняк, Ярини Реєнтюк, Мар’яни Романишин, Ілони Венгер, Аліни Чухніцької, Вікторії Ковалик, Мар’яна Гураля, Романа Співака, Максима Мединського, Андріани та Ангеліни Болюбаш, Тані і Христина Гаврилів, Святослава та Вікторії Ярових, Яни та Ані Баран, Олександра Гавришківа, Юрія Бистрова, Назара Леськіва, Ігоря Яреми, Святослава Ільківа, Максима Болюбаша.

Після 5 естафет були підраховані результати та нагороджено переможців.

Дякуємо усім рідним та близьким, що підтримали своїх діточок. Особлива подяка голові Струтинської сільської ради Мирославі Яровій, яка своєю участю підтримала своїх дітей та показала гарний приклад, як важливо вести здоровий спосіб життя.

Змучені, але щасливі, з нагородами (медалями) діти повертались додому і запитували, коли наступні змагання.

Плавання – це більше, ніж спорт.

Залишити відповідь

Next Post

У Золочеві не буде води

27 лютого 2019 році у місті Золочів з 10 години не буде води у зв’язку з ремонтними роботами у Золочеві по вул. Академіка Павлова. Планують виконати ремонт за три години. Про це “Золочів.нет” повідомили у МКП “Золочівводоканал”. Поділіться цим у соцмережах:
Не буде води