У Золочівському районі працює потужна сонячна електростанція (відео)

З кожним роком використання сонячної енергії для отримання електричної або теплової енергії в будь-якому зручному для їх застосування вигляді стає все більш популярним.

Кореспонденти “Золочів.нет” побували у місті Глиняни, Золочівського району, де є потужна сонячна електростанція, котра введена в експлуатацію в січні 2019 року.

13 тисяч фотоелектричних панелей розташовані на площі 10 гектарів. Річне виробництво електричної енергії забезпечить покриття 4% річного споживання Золочівського району.

Про потужність сонячної електростанції у телефонному коментарі “Золочів.нет” розповів представник компанії “Еко-Оптіма” Юрій Федак, який розробляв проект цієї електростанції. За його словами, станція покриває половину потреб міста Глиняни.

Голова міста Глиняни Ігор Шульга розповів, що від того, що на території міської ради є сонячна електростанція також є ще вигода для міста. Зокрема у бюджет надходять кошти від оренди землі, також буде надходити 5% від чистого прибутку.

Але на цьому у Глинянах не зупинилися. На ще одній ділянці площею 36 га планується ще встановлення сонячних панелей для виробництва сонячної енергії.

Залишити відповідь

Next Post

Вітання для Марії Воронко

Молитовна група Вервичка від Люрдівської Матінки Божої вітає Марію Воронко з прекрасним ювілеєм. Хай щастя Ваш дім не минає, І приходить добро на поріг, Людська шана й любов прихиляє Срібні зорі до ваших доріг. У цей день святковий Прийміть наш букет пошани й любові. Хай доля дарує Вам довгого віку, […]