У Золочівському районі не зареєстровано нових випадків з підозрою на COVID-19

Оперативний штаб з питань запобігання та поширення на території району ГРЗ спричиненого коронавірусною інфекцією (COVID-19) інформує.

У Золочівському районі станом на ранок 26 березня 2020 року не зареєстровано нових випадків з підозрою на захворювання COVID-19.
У зв’язку з поширенням коронавірусу звертаємося до усіх громадян з проханням дотримуватися правил і рекомендацій компетентних органів на період карантину.
Звертаємося до всіх громадян, які повернулися з-за кордону із переконливим проханням: якщо ви недавно прибули з країн з неблагополучною епідемічною ситуацією, то вкрай необхідно перебувати на домашньому карантині в самоізоляції, протягом 14 днів.
Не піддавайте оточуючих можливій небезпеці і пам’ятайте, що тільки спільними зусиллями ми зможемо запобігти поширенню нового коронавірусу в Золочівщині, районі, області та країні”.

Львівська ОДА інформує:

У період з 21:45 25 березня по 8:00 26 березня, в області з підозрою на коронавірусну інфекцію звернулося ще 5 осіб.

Про це повідомляє лікар-епідеміолог Львівської обласної інфекційної клінічної лікарні, головний позаштатний спеціаліст департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації з епідеміології Наталія Тімко.

Пацієнти з міста Львова, Нового Роздолу, Івано-Франківської та Чернівецької областей.

Зараз на лікуванні у Львівській обласній інфекційній клінічній лікарні – 53
особи.

На самоізоляції знаходяться 54 особи. За увесь час виписано – 37 пацієнтів.

Стан усіх хворих -середньої важкості або близький до задовільного. У 1 пацієнтки наближений до важкого.

Загалом на Львівщині за весь час із підозрою COVID- 19 звернулося 144 людини.

За результатами тестів у 6 осіб – грип. За увесь час в сумі у 29 пацієнтів Львівської області не підтвердили діагноз коронавірус.

Станом на зараз, на Львівщині з підоою на коронавірус є 115 осіб. У двох пацієнтів – позитивний результат тесту на коронавірус. Одна особа знаходиться на лікуванні у відділенні інтенсивної терапії”.

Наголошуємо, що підозра це ще не діагноз. Діагноз тільки після лабораторного обстеження.

Next Post

Пожежа сухої трави біля колії у Золочівському районі (відео)

Знову зловмисники продовжують випалювати суху траву. 26 березня 2020 року виникла пожежа сухої трави біля колії на околиці села Ясенівці, що у Золочівському районі. Вітер миттєво розносив вогонь. Дим від горіння не лише розвіювався по населеному пункту, що утруднювало дихання для людей схильних до алергії та захворювань дихальних шляхів, але […]