У Золочівському районі курсують лише спецрейси

У Золочівському районі курсують спецрейси для медичних працівників.

Як повідомляли раніше у Золочівській РДА, що з метою довозу до місць праці працівників медичних установ, які забезпечують життєдіяльність району на час оголошення карантину, організовано 6 внутрішньорайонних маршрутів, які будуть обслуговуватися місцевим перевізником.

Директор ТзОВ”ЗолочівАвтоТранс” Наливайко Богдан Миколайович “Золочів.нет” повідомив, що у перевізника є підписана угода з Львівською ОДА на 2 спецрейси. Замовниками спецрейсів є облдержадміністрація та лікарня. Медики їздять безкоштовно, при умові наявності довідки від медичної установи. При наявності вільних місць, їдуть інші працівники і оплачують, але вони мають надати довідку, що їдуть по службовій необхідності. Пасажир спецрейсу обов’язково має мати маску. Маршрутки дезінфікують. 2 автобуси виконують 6 рейсів.

Наголошуємо, звичайні пасажирські перевезення на час карантину не виконуються.

Next Post

Олег Дуда: безпечність нашого суспільства може стати згубною для нас усіх

🔘 На сьогодні коронавірусна хвороба COVID-19 є недостатньо вивченою. Від неї не існує ліків чи вакцин. ❗️Однак, найголовніша вакцина сьогодні доступна усім і кожному – це відповідальність. Саме відповідальне ставлення людей до ситуації, яка склалася сьогодні в Україні може бути єдиним засобом порятунку від цієї хвороби. 🔘 Зрозумійте, що наразі […]
Олег Дуда