У Золочівському районі горіла суха трава

І знову у Золочівському районі горіла суха трава. Цього разу горе-палії робили лиху справу у с. Золочівка, Золочівського району.
Вогнем знищено траву на площі приблизно 3000 м. кв. Пожежу ліквідували рятувальники із ДПРЧ-13 м. Золочів.

Нагадуємо, що набув чинності закон, згідно якого за самовільне випалювання стерні, луків, пасовищ, ділянок із природною рослинністю або її залишків та опалого листя на земельних ділянках, у смугах біля автомобільних доріг і залізниць та у парках передбачені штрафи для громадян від 3 060 до 6 120 грн., для посадових осіб – від 15 300 до 21 420 грн. Тобто, штрафуватиметься навіть підпал опалого листя у власному садку. А якщо підпал відбудеться у межах природно-заповідного фонду – то штрафи для громадян зростають від 6120 до 12 240 грн, а для посадових осіб – від 21 420 до 30 600 грн. За знищення або пошкодження лісових масивів, зелених насаджень навколо населених пунктів, а також сухих дикорослих трав, рослинності або її залишків на землях сільськогосподарського призначення вогнем чи іншим загальнонебезпечним способом, передбачено штрафи від 91 800 до 153 000 грн або обмеження чи позбавлення волі на строк від 2 до 5 років.

Next Post

Вітання для Оксани Вавринчук

Вітання із 40-річчям для Оксани Вавринчук від сімей Вавринчук і Дарморіс. Нехай волошками цвітуть літа прекрасні, Нехай здійсняться тисячі бажань, Щоб доля дарувала тільки щастя, Ні грама бід, ні капельки страждань. Життя хай квітне, мов вишневий сад, І кожен день усміхнено радіє, А доля подарує зорепад Здоров’я, миру, успіхів надії […]