У Золочівському районі біля будинків селяни натрапили на бомбу часів ІІ Світової війни

25 березня о 13:49 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про те, що в с. Колтів Золочівського району під час земляних робіт на присадибній ділянці, на відстані 20 м від житлових будинків та 20 м від дороги було виявлено предмет ззовні схожий на фугаснуавіаційну бомбу часів ІІ Світової війни. Про це інформує Головне управління ДСНС України у Львівській області.

“За фактом виявлення боєприпасу повідомлено правоохоронні органи та подано термінову заявку до 2-го спеціального центру швидкого реагування ДСНС України на вилучення та знищення”, – йдеться у повідомленні ДСНС.

Головне управління ДСНС України у Львівській області нагадує, що боєприпаси часів ІІ Світової війни, незважаючи на розміри та значний вік, вкрай небезпечні. Натрапити на них можна в різних місцях.

Рятувальники застерігаю мешканців області у жодному разі не чіпати підозрілі знахідки. У разі виявлення боєприпасу чи іншого підозрілого предмету негайно телефонуйте до Служби порятунку за номером 101!

Next Post

Здається в оренду приміщення в центрі міста

Здається в оренду приміщення в центрі міста Золочева. Площа 120 кв. м. Тел.: 0965520417- Оксана. Поділіться цим у соцмережах: