У Золочівській школі №1 проведено капітальний ремонт частини даху (відео)

Продовжуємо огляд об’єктів на які було виділено кошти по субвенції за лобіюванням нардепа Тараса Батенка.
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів за сприянням депутата Верховної ради України Тараса Батенка на Золочівську загальноосвітню школу №1 була спрямована державна субвенція на соціально-культурний розвиток. Про це “Золочів.нет” розповіла директор школи Пилипчук Оксана Миколаївна.
“Після звернення до Тараса Івановича Батенка нам були спрямовані кошти на ремонт цього даху. У 2017 році було спрямовано 500 тисяч на ремонт даху нашої школи. Окрім цього з районного бюджету, відділом освіти було додано нам ще 20 тисяч і проведено капітальний ремонт частини даху нашої школи.” – розповіла директор школи.
Голова Батьківського комітету Роман Бойко повідомив, що кошти було раціонально використано і подякував за сприяння.
Оксана Миколаївна розповіла, що також було отримано кошти в сумі 20 тис. грн. на придбання меблів (класних дошок та парт), до цього коштами ще долучилися батьки. Після звернення до Тараса Батенка було також виділено кошти в сумі 15 тис. грн. на придбання музичної апаратури.
У Золочівській школі №1 сподіваються, що на майбутнє буде також сприяння для розвитку школи.

Залишити відповідь

Next Post

Вітання для Галини Хмиз

Святкує 50-річчя Галина Хмиз. Кохану дружину, найкращу матусю і бабусю вітають чоловік Володимир, син Андрій, невістка Мар’яна онучка Настя, донька Оля і зять Віталій. В честь ювілейного Вашого дня Для Вас — щонайкращі наші слова: Бажаєм здоров’я многая літ, Хай довгим і сонячним буде Ваш вік, Хай злагода буде, хай […]