У Золочівській РДА відбулося засідання комісії служби у справах дітей

З метою здійснення соціального захисту прав та інтересів дітей, керівник апарату Золочівської райдержадміністрації Галина Семчишин провела засідання комісії з питань захисту прав дитини за участю представників районних служб, сьогодні, 4 листопада 2019 року.

Під час засідання комісії учасники розглянули наступні питання: про доцільність позбавлення батьківських прав відносно дитини; житлові питання; про визначення способів участі у вихованні онуки; про надання згоди на зняття з реєстрації малолітньої дитини; про надання згоди на продовження терміну перебування дитини у дитячому будинку «Рідний дім»; щодо влаштування малолітнього сина у районний дитячий будинок «Рідний дім»; щодо продовження терміну перебування дітей в патронатній сім’ї.

Основними завданнями комісії є сприяння забезпеченню реалізації прав дитини на життя, соціальний захист, сімейне виховання та всебічний розвиток, охорону здоров’я. На комісії розглянуто матеріали справ, заслухано учасників засідання та запрошених. «Діяльність комісії з питань захисту прав дитини спрямована на координацію зусиль установ та організацій району у сфері реалізації державної політики щодо соціально-правового захисту дітей, запобігання дитячій бездоглядності та безпритульності, раннього соціального сирітства. Право дитини на належне батьківське виховання забезпечується системою державного контролю, що встановлена законом»,- наголосила Галина Леонідівна під час засідання.

Next Post

Завершено перехід на міжнародний стандарт IBAN

Буськe управління ГУ ДПС у Львівській області повідомляє, що за інформацією прес-служби Нацбанку, всі українські банки повністю завершили перехід на міжнародний стандарт номера банківського рахунка IBAN – для зручної ідентифікації банківських рахунків і здійснення розрахунків між ними. Відтепер номери рахунків клієнтів міститимуть 29 символів та відповідатимуть вимогам стандарту IBAN, який […]