У Золочів завітав Роман Лубківський

26 червня у Золочівському районному Народному домі  відбулася зустріч працівників народних домів та бібліотек району з поетом, письменником, лауреатом Шевченківької премії Романом Мар’яновичем Лубківським.  На зустрічі були присутні голова РДА Ярослав Окрепкий, заступник голови Роман Сухецький та начальник відділу культури Микола Решітник.
Роман Мар’янович Лубківський признався присутнім, що особливо любить Золочівщину, як край Маркіяна Шашкевича. Відповідав на ряд запитань про рідну мову, єдність українського народу, про Ірину Вільде та багато іншого. На завершення заступник голови Роман Сухецький подякував Роману Лубківському за теплий візит у Золочівський край.

Залишити відповідь

Next Post

Відбувся Міжнародний форум навчальних закладів імені Маркіяна Шашкевича – „Шашкевичівка”

25 червня Головне управління освіти і  науки Львівської облдержадміністрації провело у с.Новосілки Буського району Міжнародний форум навчальних закладів імені Маркіяна Шашкевича. Про це повідомила заступник начальника Головного управління освіти і науки облдержадміністрації Богдана Біляк. У форумі взяли участь навчальні заклади  імені Маркіяна Шашкевича: ЗОШ№34 м. Львова, ЗОШ с.Новосілки та ЗОШ […]
Золочів.нет