У Золочів прибув гуманітарний вантаж з Франції

Чергова гуманітарна допомога прибула у Золочів із Франції. Як розповів директор БФ “Карітас Золочів” о. Михайло Сукмановський ця допомога з франко-української асоціації надана у співпраці із Ларисою та Степаном Якубовськими.

Стараннями БФ “Карітас Золочів”, нардепа Тараса Батенка, першого заступника голови Львівської облдержадміністрації Ростислава Замлинського вдалося отримати цей гуманітарний вантаж.

Одна частина цієї допомоги піде на школи (книжки), друга частина для Територіального центру у с. Новоселище, де опікуються одинокими непрацездатними громадянами (ліжка, одяг), ще частина піде на Грушківський психо-неврологічний інтернат (одяг), на Поморянську лікарню та на БФ “Карітас Золочів”.

Отець Михайло Сукмановський подякував митникам, Збройним Силам України, голові Золочівської РДА, лікарні, спільноті “Лицарі Колумба”, перевізникам, меценатам за те, що сьогодні з їх допомогою можна прислужитися бідним людям цим гуманітарним вантажем. Також подяка пані Ларисі, пану Жерару, які є в франко-українській асоціації і допомагають.