У Золочів повернулися лебеді (відео)

lebediУ Золочів повернулися та оселилися на болотах, біля Шевченківського ставу, лебеді. Своєю красою вони милують око золочів’ян, які раді черговому візиту таких гостей.
Мабуть не дарма лебідь, як «святий птах», наділений незвичайно чистою і величною красою, в якій поєднуються сила і ніжність, пристрасть і духовність, вірність і жертовність. Лебідь і лебідка – символ безмежного кохання і непорушної вірності. А це від того, що лебеді, з ласки Божої, володіють тільки їм доступною таємницею – таємницею вічного кохання, котре закоханим за їх вірність і жертовність віддячує духовним безсмертям. Як цього досягти, знають тільки лебеді у своїй лебединій вірності і вони про це співають тільки у своїй лебединій пісні. Однак, щоб людина цю пісню зрозуміла, вона має навчитись лебединої вірності.

Читайте також:

Золочів’яни активно допомагають лелекам пережити холодну пору (відео)

Залишити відповідь

Next Post

Повернення

Є теми, дискутувати у яких я зовсім не беруся. Одна із таких тем – це життя наших заробітчан. Чомусь, згадуючи консервовані ананаси, оливки і нібито забезпечене життя, усі забувають згадати найголовніше. Для прикладу, яку треба мати силу волі, щоб не залитися слізьми, коли бачиш обличчя родича через віконечко скайпу. Чи […]