У Золочеві зустрічали військових, що були понад 50 діб у зоні АТО (відео)

ato18 серпня у Навчальному центрі Нацгвардії (ВЧ 3007) знову зустрічали військовослужбовців, які з честю та гідністю виконували бойові завдання у зоні АТО.

“Це ті троє, які просто не могли фізично замінитися…Коли прибула до них заміна, вони ще 5 діб не могли виїхати з того місця де виконували завдання. Ці люди були в надтяжких умовах і зараз вони заслуговують на те, щоб ми зустріли їх достойно.
Вручаємо командиру екіпажу коровай за те, що він з честю і з гідністю виконував свої завдання, мужньо боролися понад 50 діб…” – звернувся до військових командир ВЧ 3007, полковник Михайло Кулик.

Ato2Начальник Навчального центру розповів, що у складі боєгрупи поїхали під Словянськ ще наші військові. А також військові із Золочева поїхали на проходження параду у Києві (до Дня Незалежності). Зараз готується ще 62 БТР-щика, які після 21 числа поїдуть у зону бойових дій.

“Шановні колеги будем мужніми і знайте, що Україна наша буде ставати тільки сильнішою, тому що в нас є такі козаки, які готові виходити і виконувати любі завдання, щоб боронити нашу державу”. – підкреслив полковник Михайло Кулик.