У Золочеві зустрічали своїх Героїв із зони АТО (відео)

ato322 серпня 2014 року у військовій частині А2562 м. Золочів зустрічали військовослужбовців, що повернулися в рамках ротації із зони АТО.

“Ще раз всіх вітаю, що вернулись сюди, вернулись живі і здорові. Велике дякую та шана командирам, старшим, які були, що всіх вас привезли живими здоровими. Ми у вас вірили. Ну попали ви у такий важкий період, що згадати є про що… Ви бачили війну, бачили смерть, але слава Богу, що всі вернулися живі.” – звернувся до бійців командир військовій частині А2562 полковник Юрій Примаченко.
“Що ви такі всі герої я згоден є, але ваші рідні не менші герої, тому що те, ще вони переживали, молилися за вас, це також показує про те, що ваша присутність тут це є частиною тої заслуги і молитви, яку вони випросили в Бога для вас…” – сказав Декан УГКЦ, військовий капелан, отець Михайло Сукмановський.
“Сьогодні Золочівщина зустрічає одних зі своїх героїв, які приймали участь у антитерористичній операції на сході. Вся Золочівщина вдячна вам за вашу мужність, відданість і дотримання військової присяги. Знаю, що було не легко…”- подякував військовим голова Золочівської РДА Іван Стецюк.
В свою чергу військовослужбовці висловлюють щиру подяку народу, громаді Золочівщини, своїм сім’ям за матеріальну та духовну підтримку їх у зоні АТО. Окрему подяку бійці висловлюють депутату Львівської обласної ради Тарасу Батенку, який допоміг у транспортуванні військових у Золочів із сходу України.


 

 


Залишити відповідь

Next Post

Відзначили кращих людей району (відео)

22 серпня 2014 року напередодні Дня прапора та Дня Незалежності України у Золочівській РДА відзначили грамотами кращих людей району. Відзнаки вручили тим, хто виборював волю України на Майдані у Києві під час Революції гідності та військовослужбовцям, що ризикуючи своїм життям брали участь у АТО, захищаючи суверенітет на сході України. Окрім […]