У Золочеві знімають українсько-італійський комедійний фільм (відео)

film21 березня 2016 року у Золочеві відбувалися зйомки українсько-італійського комедійного фільму “Ізі”.

Фільм розповідає про 40-річного італійця, який за проханням брата везе із Італії у високогірне карпатське село труну із тілом загиблого на будівництві українського заробітчанина.

“Це чорна комедія, головний герой якої колишній гонщик і в нього завдання перевезти труну з тілом померлого до України, і в Україні з ним трапляються різноманітні пригоди. Це україно-італійська копродукція, тобто знімають дві країни. Головний герой – італієць, режисер – італієць, а більша частина групи це наша українська. Наш фільм називається “Ізі”. “Ізі” – це скорочено ім’я Ісідоро – ім’я головного героя. Головні ролі виконують італієць Ніколя Ночелла та Остап Ступка. Режисер – чудовий й найкращий, наш режисер Андреа Маньяні.” – розповіла “Золочів.нет” асистент продюсера Катерина Лесик.

Бюджет фільму становить 1 мільйон 200 тисяч євро. Фільм є першим спільним проектом двох країн. Світова прем’єра стрічки запланована на 2016 рік.

Залишити відповідь

Next Post

Провели ніч в Золочівській бібліотеці (відео)

19 березня 2016 року у Золочівській районній бібліотеці було проведено захід: ніч в бібліотеці – “Коли книги не сплять”. В програму заходу увійшли: – Виставка робіт золочівської художниці Тані Коваль. – Перегляди короткометражних фільмів. – Читання власних поезій, а також віршів улюблених поетів. – Виступи запрошених гостей. До слова, ніч […]