У Золочеві засвітились понад півтора десятки нових ліхтарів

У вечері 28 листопада на вул. Лесі Українки в м. Золочеві засвітились півтора десятки нових ліхтарів (на фото вище).

“Ця ділянка вулиці від колишнього харчового комбінату до пожежної частини ніколи не була освітленою, тому на прохання мешканців вулиці та за наполяганням депутатів-свободівців у бюджеті міста було закладено кошти на виконання цих робіт.
Нагадаю, що виділення коштів із міського бюджету на ці роботи тричі ініціювала депутатська група ВО “Свобода” у Золочівській міській раді. Наступним кроком свободівці планують подати пропозицію до міського бюджету 2017 року щодо відновлення тротуару на вищезгаданій ділянці вулиці.

Також, на минулому тижні встановлено та підключено кілька вуличних ліхтарів, що освічують у темну пору доби міжквартальний пішохідний прохід між вулицями Лазенною та Новий Світ (див. фото).

plutka
Нагадаю, що за ініціативи золочівських свободівців у вересні-жовтні цього року відбулось замощення ФЕМ-плиткою вищезгаданого міжквартального пішохідного проходу.
” –  про це “Золочів.нет” повідомив депутат міської ради Дмитро Колодка.

Залишити відповідь

Next Post

Просять впізнати особу підозрювану у підпалі та крадіжці в магазині

В ніч з 26 на 27 листопада 2016 року невідома особа (можливо й особи) проникла у магазин “Велес” у м. Золочеві. Було вчинено крадіжку та підпал в підсобному приміщенні. Завдяки щасливому випадку вогонь не поширився на весь магазин. Камери спостереження зафіксували особу, що зайшла у магазин. Власниця магазину просить за винагороду […]