У Золочеві, ймовірно чадним газом, отруїлась літня жінка

Департамент з питань цивільного захисту Львівської ОДА повідомляє, що у Золочеві, ймовірно чадним газом, отруїлась літня жінка.

“У 24 грудня, близько 14:30 год., у м. Золочів, по вул. Я. Мудрого, в приватному будинку, отруїлась, ймовірно, чадним газом, власниця будинку 1929 року народження, яку у стані середнього ступеню важкості було госпіталізовано до Золочівської ЦРЛ.
Обставини події встановлюються.” – йдеться у повідомленні Департамент з питань цивільного захисту Львівської ОДА.

Інформацію про випадок підтвердили у Золочівській ЦРЛ.

Звертаємо увагу: порушення правил безпеки при експлуатації в холодну пору року пічного і газового опалення – поширена причина виникнення пожеж у побуті та нещасних випадків, пов’язаних з отруєнням чадним газом.

У зв’язку із перепадами атмосферного тиску під час коливання температури повітря порушується тяга в димових і вентиляційних каналах, що негативно впливає на роботу газового і пічного обладнання, тому закликаємо мешканців області неухильно дотримуватися наступних правил: у разі використання для опалення газових приладів у сильний вітер не рекомендується користуватися газовими опалювальними приладами та колонками, які мають відвід продуктів згоряння в димоходи, оскільки є загроза виникнення зворотної тяги, при цьому продукти згоряння попадають у приміщення; у період різких похолодань власники житлових будинків повинні проводити огляд оголовків димоходів і вживати заходи щодо запобігання їх обмерзання та закупорювання димоходів; не використовувати для обігріву приміщень несертифіковані та саморобні нагрівальні прилади, газові кухонні плити.