“У Золочеві вже немає гральго бізнесу” — міліція (відео)

aparatІнформаційний портал “Золочів.нет” завітав у Золочівський районний відділ головного управління міністерства внутрішніх справ України у Львівській області, щоб поставити декілька запитань керівнику райвідділу, полковнику міліції Богдану Лазорчику стосовно протидії гральному бізнесу на території Золочівського району.
“Міністром внутрішніх справ України Арсеном Аваковим було дано вказівку активізувати роботу по виявленню та закриттю грального бізнесу на обслуговуваній території. По даному факту протягом цього календарного року, в січні і в лютому місяці, спільно з громадськістю нами було виявлено два заклади де проводився незаконний гральний бізнес. По даних фактах проводиться кримінальне провадження… На даний час на території Золочівського району по оперативних даних ми не маємо жодного закладу де проводиться гральний бізнес… ” – розповів полковник Богдан Лазорчик.
Керівник Золочівського райвідділу міліції звертається до громадськості повідомляти, коли будуть відомі факти грального бізнесу у Золочеві чи районі.


Залишити відповідь

Next Post

Майже 12 млн.грн. податку на додану вартість надійшло до бюджету

За січень – листопад 2014 року суб`єкти господарювання , які перебувають на обліку в головному офісі Золочівської ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області, перерахували до державної казни 11782,44 тис.грн. податку на додану вартість. Це на 1708,9 тис.грн., або 17 % більше, ніж за аналогічний період минулого року. Нагадуємо, що з […]