У Золочеві випускний це свято усього міста (відео)

vupusknujВипускний вечір відноситься до числа тих урочистостей, які відбуваються один раз у житті.

Кожен випускник, з радістю згадує ті чудові дні коли він тільки почав ходити до школи. Напевно, кожен пам’ятає і свою першу вчительку, і перше кохання і першу п’ятірку в щоденнику. Як же це все чудово! За роки навчання всі подорослішали. Не впізнати скромну сусідку по парті, вечірня сукня та завиті локони перетворили її на принцесу. Ну, а хлопчиська, тепер вони, як ніколи готові здійснювати гідні подвиги. І ось нарешті прийшов той довгоочікуваний день про який мріє кожен школяр – випускний вечір. Це свято має запам’ятатися на все життя. У житті кожного учня настає момент розставання зі своїми вчителями. Останній урок у школі, останній дзвінок, і ось довгоочікуваний випускний.
Гортаючи календар, день за днем, випускники з хвилюванням чекають цієї довгоочікуваної дати  випускного вечора. Девіз випускного вечора – “Всі мрії збуваються!”

Ніхто з нас не уявляє собі випускний вечір без квітів. Їх дарують вчителям і своїм чарівним супутницям, ними прикрашають зал і ставлять на святковий стіл.

Завершальною частиною випускного вечора може стати прогулянка на світанку. Що може бути романтичніше поїздки по місту. Довгоочікуваний ранок, якого так довго чекали, настав. Всі випускники дивляться на все, що навколо відбувається, вже дорослими очима. Вони вже не ті хлопчики та дівчатка, які колись йшли в перший клас, не знаючи чого їм чекати. Це вже цілком дорослі люди, які готові розвиватися та іти по життю. На цьому етапі вони вже починають замислюватися про кар’єру і про родину. Але цей день вони будуть згадувати як один з перших кроків у доросле життя.

Випускний вечір запам’ятовується на все життя, і відзначатися він повинен, відповідно, яскраво і різноманітно.

Цього року випускні вечори проходять 1 червня.

У Золочеві випускний це свято усього міста. Адже провести урочистою ходою  у дорогу дорослого життя випускників прийшли багато мешканців міста, друзів, родичів та близьких, і це додало ще більшої урочистості цьому святу.

Залишити відповідь

Next Post

Сироти відвідали Унівську лавру до Дня захисту дітей

Військовослужбовці Західного територіального командування внутрішніх військ допомогли дітям відвідати Свято-Успенську Унівську лавру. «1 червня святкується день захисту Дітей і у нас виникла думка зібрати дітей сиріт із шкіл інтернатів для того щоб разом помолитись, побувати в учнівському монастирі і влаштувати дітям свято. Велику лепту внесли військові частини внутрішніх військ, які […]