У Золочеві встановили рекорд України !!! (відео)

Цього року День Прапора незвичайний! Він увійшов в історію не лише Золочівщини, а й усієї України! Золочів’яни встановили рекорд України в номінації “Масові заходи” – виконання державного Гімну України (3 куплети) у вишиванках та з синьо-жовтою атрибутикою.

Свято проходило за участю представників із “Книги рекордів України”.
Напередодні офіційного відкриття усі учасники, що зголосилися взяти участь у встановленні рекорду вишикувалися. Відбулося підняття державного прапора України.
Прозвучав державний гімн у виконанні людей, одягнутих у вишиванки. В кінці виконання третього куплету гімну, учасники підняли над головою аркуші жовтого та синього паперу, тим самим створивши символ нашої держави – прапор.

Офіційний представник “Книги рекордів України” Роман Фернезі оголосив про встановлення рекорду: «В місті Золочеві Львівської області було встановлено рекорд України у номінації “Масові заходи” на наймасовіше виконання Гімну України (3 куплети) людьми, одягнутими у вишиванки та з синьо-жовтою атрибутикою. Кількість учасників рекорду 2880 чоловік». Голові Золочівської РДА Ярославу Окрепкому представник «Книги рекордів України» вручив диплом, як підтвердження факту реєстрації рекорду України на Золочівщині.  Учасникам, що встановили рекорд вручено грамоти.

Нагадаємо, що минулого року  в м.Івано-Франківську встановили у цій номінації рекорд з  кількістю – 1500 чоловік.

Окрім встановлення рекорду, було продовжено добру традицію вручати паспорт України громадянам, яким 23-24 серпня виповнюється 16 років.

Свято продовжили 150 дітей, які взяли участь у танцювальному флеш-мобі під керівництвом Юрія Сидоровича.
На завершення свята у небо було випущено блакитні та жовті кульки.

Дорогі друзі! Дозвольте привітати Вас з Днем Прапора України і новим  рекордом, про який дізнається уся Україна та весь світ.

Дивіться також:

Фестиваль української оркестрової пісні. Інтерв’ю з співачкою Русланою (відео)

Залишити відповідь

Next Post

У селі Підгір’я відзначили Храмовий празник

19 серпня 2012 року  у селі Підгір’я, що на Золочівщині  святкували Храмовий празник. О 12.00 відслужили Святу Літургію за участю  4 священників. Настоятель храму о.Олег Пігій привітав парафіян та гостей з важливим святом. Після Божественної Літургії освятили воду і фрукти. Слід відмітити, що дерев’яна церква Преображення Господнього у  селі Підгір’я […]