У Золочеві встановили дитячий майданчик

Продовжуємо огляд об’єктів на які було виділено кошти по субвенції за лобіюванням нардепа Тараса Батенка. Сьогодні мова піде про дитячий майданчик, що розташований по вулиці Героя України Степана Бандери у Золочеві.

“Ще у прошлому році, десь приблизно в березні місяці, ми звернулися, жителі наших будинків, до Тараса Івановича Батенка – це наш народний депутат, по нашому виборчому округу, з проханням у сприянні виділення коштів з державного бюджету України для облаштування дитячого майданчика. І ви бачите, що на сьогоднішній день цей ігровий майданчик, приблизно з жовтня місяця прошлого року функціонує.” – розповідає голова Об’єднання співвласників багатоквартирного будинку “Веселка” Карлащук Євген Іванович.

На цей майданчик було виділено 75 тис. грн.

Залишити відповідь

Next Post

Продається 2-кімнатна квартира

Квартира на весь перший поверх, у спокійному житловому районі, що знаходиться у м.Золочів по вул.І.Франка, є подвір’я, сад, город, підвал, горище, місце для гаражу, близько до центру. Встановлене сучасне індивідуальне опалення (котел вайлант), нові вікна, частковий ремонт (тільки в кухні) діючі два п’єци, майже по всій квартирі покладений паркет, кухня-13.6 […]