У Золочеві відкрили меморіальну дошку Борису Возницькому (відео)

voznutsky323 травня 2013 року минає рік з дня трагічної загибелі видатного музейника, Героя України, багатолітнього директора Львівської національної галереї мистецтв Возницького Бориса Григоровича.
У Золочівському замку пройшли поминальні заходи у зв’язку з річницею смерті Бориса  Возницького. Зокрема, у замковій каплиці Благовіщення служили Поминальну літургію. Відбулося відкриття та посвята меморіальної дошки, автором якої є скульптор Теодозія Бриж. Після цього презентували книгу спогадів про Бориса Григоровича Возницького.

“Це книга спогадів його колективу, його товаришів, сподвижників, людей небайдужих, це те найсвіжіше, чим ділилися люди після відходу Бориса Григоровича ” – розповіла директор  Золочівського замку Надія Гупало.

Слід відмітити, що завдяки неймовірній наполегливості у поєднанні з несамовитою працьовитістю, Борис Григорович Возницький вивів Львівську галерею мистецтв в ранг потужного музейного комплексу у колекції якого понад 60 тисяч творів.


Залишити відповідь

Next Post

Надходження від сплати єдиного податку підприємцями збільшилися вдвоє

За січень-квітень 2013 року фізичними особами – підприємцями Золочівського району сплачено до бюджету майже 1,4 млн.грн. єдиного податку проти 757 тис.грн., внесених до казни впродовж 4 місяців 2012 року. На сьогоднішній день, на обліку у податковій інспекції перебуває близько тисячі двісті діючих платників єдиного податку. При цьому, найпопулярнішою серед спрощенців […]