У Золочеві вогонь ледь не знищив будинок

Головне управління ДСНС України у Львівській області інформує, що у Золочеві вогонь ледь не знищив будинок.

12 лютого о 20:25 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу в м. Золочів на вул. Неціла, 4 «б» . Пожежа виникла в одноповерховому цегляному житловому будинку, розміром 11×12 м. До місця події негайно виїхали рятувальники 13-ї державної пожежно-рятувальної частини м. Золочів.

“Завдяки своєчасному залученню сил та засобів, вдалося врятувати житловий будинок від вогню. Пожежу локалізували о 20:22 та ліквідували о 21:07. Внаслідок пожежі вогнем знищено сажу на площі 1 кв. м та пошкоджено облицювання димоходу на площі 1 кв. м.
До ліквідації залучили 4 чоловіки особового складу та 1 одиницю спецтехніки.

Головне управління ДСНС України у Львівській області закликає громадян дотримуватися елементарних правил пожежної безпеки. Порушення правил пожежної безпеки при експлуатації пічного опалення – досить поширена причина виникнення пожеж у побуті у холодну пору року”, – йдеться у повідомленні ДСНС.

При використанні пічного опалення, пам’ятайте:
– перед початком, а також протягом усього опалювального сезону, слід очищати димоходи та печі від сажі, щоб не сталось її займання. Очищення від сажі та різноманітного бруду необхідно провадити для опалювальних печей періодичної дії на твердому та рідкому паливі – не рідше одного разу на три місяці;
– біля кожної печі перед топковим отвором на горючій підлозі слід прибити металевий лист розміром не менше 0,5 х 0,7 м;
– усі димові труби та стіни на горищі, через які прокладено димові канали, повинні бути заштукатурені й побілені;
– золу й шлак, що їх видаляють із топки, необхідно виносити в спеціально відведені місця..

Лише виконання елементарних правил пожежної та власної безпеки зможе зберегти ваше життя та майно від вогню.

Фото: ілюстративне.

Next Post

Вітання для Миколи Кульби

Святкує ювілей Микола Кульба. Коханого чоловіка, тата, дідуся, зятя, тестя, свекра вітають дружина Оксана, сини Тарас і Ярослав, дочка Світлана, теща Ганна, зять Андрій, невістка Іра, внуки Артемчик, Вадимчик і Тимофійчик. Всю доброту, яка існує в світі, Всю радість, що живе серед людей, Даруємо у цей прекрасний ювілей! Хай Матір […]